Emphires v2 – İnsan Kaynakları ve İşe Alım WordPress Teması

[ad_1]

Emphires v2, İnsan Kaynakları ve İşe Alım Teması tamamen özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlıdır. Premium bir WordPress İnsan Kaynakları ve İşe Alım temasıdır. Tercih ettiğiniz önizlemeyi seçerek sitenizi sadece 5 dakikada hazır hale getirebileceksiniz. Devrim niteliğinde bir tema kurulum sihirbazına ve demo işlem motoruna sahiptir.

Emphires v2 – İnsan Kaynakları ve İşe Alım WordPress Teması

Kullanımı kolay, harika, güçlü. Web sitenizi kodlama bilgisi olmadan bir çırpıda oluşturabileceksiniz.Kolay Kurulum ve Kurulum Sınırsız Renk Seçenekleri Canlı Özelleştirici seçenekleri3+ Ana Sayfa Düzeni Tam Duyarlı SEO Optimize EdilmişEk Widget’lar dahil Yukarıdan aşağıya yönetmek için birçok seçenek Özel (tipografi Çocuk teması).

Temanın Yükleme Aşaması

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temamızı yüklemeye geçmeden önce (wordpress) sitemizin yüklü ve kurulmuş olduğunu düşünerek temamızı yükleme işlemlerine başlayalım.

Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.
2- Sitemizin wordpress admin panelimizden sol tarafta bulunan menülerden sırasıyla(Görünüm – Temalar – Yeni ekle)alanlarından (yeni ekle)butonundan indirdiğimiz (temamız.zip)dosyamızı seçiyoruz ve (yükle) diyoruz.
3- Daha sonrasında yükleme işlemi bitince (etkinleştir) diyoruz.

Temamızın Zorunlu Eklentilerini (Kur ve Aktifleştir)

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın  (Demo içeriği)’ni nasıl yükleriz.

5- Panelimiz üzerinden  (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.
6- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz ve (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar,herkese hayırlı olsun.


Dosya Şifresi :

www.phpaspscript.com

[ad_2]
Ücretsiz Php Script indir

About admin

Deli Dolu

Check Also

WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme Free

[ad_1] WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme – Dashboard Interface Free Download. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir