Grab Taxi – Çevrimiçi Taksi Hizmeti WordPress Teması v1

[ad_1]

Grab Taxi, Grab Taxi, kullanımı kolay, birinci sınıf duyarlı bir temadır. Taze ve temiz bir tasarıma sahip güzel, modern ve güçlü bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi rezervasyonları kabul eden bir taksi sipariş hizmeti için bir web sitesi veya uygulama için idealdir.

Çevrimiçi Taksi Hizmeti WordPress Teması

Bu şablon aynı zamanda bir araba kiralama hizmeti işletmesi. Bir oto tamircisi servis organizasyonu veya bir araba tamirhanesi bürosu oluşturmak için de kullanılabilir. Ve bunların tümü göreceli olarak kolaylıkla yapılabilir. Tema, taksi hizmetinizin baştan sona iyi çalıştığından emin olmak için en gerekli unsurları içerir.

Şirketinizin web sitesi için mükemmel bir seçim yapar. çalıştırılması basit ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Araba Arama eklentisi ile uyumludur. Arama formuna ek olarak arama formu, karşılaştırma formu ve diğer widget’larla araba dizininizi görüntülemenize olanak tanır.

Online taksi siparişi vermek isteyen kullanıcılar, özel alanlar özelliği ile talep formunu kullanabilir. Galeri düzenleri, hizmetlerinizi veya projelerinizi görsel olarak çekici bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Tam yanıt verme, müşterilerinize, taksi hizmetiniz için güçlü bir sanal varlık oluşturmanıza yardımcı olur. Çok sayıda başka kullanışlı özellik ve ayarın yanı sıra mobil cihazları aracılığıyla sizinle iletişim kurma olanağı sağlar.


Dosya Şifresi :

www.phpaspscript.com

[ad_2]
Ücretsiz Php Script indir

About admin

Deli Dolu

Check Also

WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme Free

[ad_1] WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme – Dashboard Interface Free Download. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir