HBook v1.9.5 – Otel Rezervasyon Teması | Php Asp Script ve Temalar İndir

[ad_1]

HBook v1.9.5, WordPress web sitenizde aynı zamandaçevrimiçi rezervasyonu kolayca etkinleştirmenizi sağlar. Ayrıca otel, pansiyon, tatil evi, kamp alanı gibi konaklama sektöründe iş sahibi olan herkes için mükemmel şekilde uygun.

HBook sayesinde, web sitenize saniyeler içinde müsaitlik takvimleri, masa fiyatları ve rezervasyon formları ekleyebileceksiniz!

 -Demo Otel Rezervasyon Tema Görüntü 1

"<yoastmark

–Otel Rezervasyon Tema Görüntü 2

"<yoastmark

—Otel Rezervasyon Tema Görüntü 3

"<yoastmark

HBook v1.9.5 – Otel Rezervasyon Tema Kurulum

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temamızı yüklemeye geçmeden önce (wordpress) sitemizin yüklü ve kurulmuş olduğunu düşünerek temamızı yükleme işlemlerine başlayalım.

Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.

2- Sitemizin wordpress admin panelimizden sol tarafta bulunan menülerden sırasıyla(Görünüm – Temalar – Yeni ekle)alanlarından (yeni ekle)butonundan indirdiğimiz (temamız.zip)dosyamızı seçiyoruz ve (yükle) diyoruz.

3- Daha sonrasında yükleme işlemi bitince (etkinleştir) diyoruz.

Temamızın Zorunlu Eklentilerini (Kur ve Aktifleştir)

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın (Demo içeriği)’ni nasıl yüklenir.

1- Panelimiz üzerinden (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.

2- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz ve (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar,herkese hayırlı olsun.

DEMO :

TEMA İNDİR :

[ad_2]
Ücretsiz Php Script indir

About admin

Deli Dolu

Check Also

WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme Free

[ad_1] WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme – Dashboard Interface Free Download. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir