Web-cart 2.1 – Alışveriş Scripti – Eticaret Scripti İndir

Web-cart 2.1 – Alışveriş Scripti – Eticaret Scripti İndir – Web-cart 2.1 – Multi Store eCommerce Shopping Cart Solution

Webcart is a powerful Multi-Store Shopping Cart Software. It is a platform building an online store. It accepts the customer’s payment and organizes the distribution of that information to the merchant, payment processor, and alternative parties.

Webcart is a powerful Multi-Store Shopping Cart Software. It is a platform building an online store. It accepts the customer’s payment and organizes the distribution of that information to the merchant, payment processor, and alternative parties.

Webcart can help you to start and manage your online stores with ease. It supports multiple storefronts which mean customers can easily switch between them and buy products from their preferred stores. Hence, all the storefronts are managed from a single Admin Panel. In addition, you can assign staff to a store with a particular role having access control. Also, roles can be created based on permissions and there are over 60 permissions available.

Webcart, güçlü bir Çok Mağazalı Alışveriş Sepeti Yazılımıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturan bir platformdur. Müşterinin ödemesini kabul eder ve bu bilgilerin üye işyerine, ödeme işlemcisine ve alternatif taraflara dağıtımını organize eder.

Webcart, güçlü bir Çok Mağazalı Alışveriş Sepeti Yazılımıdır. Bir çevrimiçi mağaza oluşturan bir platformdur. Müşterinin ödemesini kabul eder ve bu bilgilerin üye işyerine, ödeme işlemcisine ve alternatif taraflara dağıtımını organize eder.

Webcart, çevrimiçi mağazalarınızı kolaylıkla başlatmanıza ve yönetmenize yardımcı olabilir. Birden fazla vitrini destekler, bu da müşterilerin aralarında kolayca geçiş yapabileceği ve tercih ettikleri mağazalardan ürün satın alabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, tüm vitrinler tek bir Yönetici Panelinden yönetilir. Ayrıca, erişim kontrolüne sahip belirli bir role sahip bir mağazaya personel atayabilirsiniz. Ayrıca, izinlere göre roller oluşturulabilir ve 60’ın üzerinde izin mevcuttur.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com

Ücretsiz script indir

About admin

Deli Dolu

Check Also

WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme Free

[ad_1] WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme – Dashboard Interface Free Download. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir