Zon Free – Güzel, Zarif ve Temiz Dergi, Haber ve blog Ücretsiz WordPress Teması – Php Asp Script ve Temalar İndir

[ad_1]

Zon Free, haber, gazete, dergi, yayıncılık, Blog veya inceleme web siteleri için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress temasıdır.

Temiz, süper esnek, tamamen duyarlı tasarımlar, harika yeni özellikler. Ayrıca eksiksiz 1 tıklama web sitesi demoları ve ömür boyu ücretsiz güncellemeler. Aynı zamanda Zon tasarımı her türlü web sitesi için kullanılabilir. Contactus Şablonu, Galeri Şablonu Bölge Şablonu, widget’lar ve Kenar Çubuğu’ndan oluşur.

Zon Free
Zon Free

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Temalarımız, tarayıcılar arası uyumluluk açısından iyi bir şekilde test edilmiştir. ThemeFreesia Temaları, Internet Explorer 9+, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari ile uyumlu.

Çoklu Düzen

Temalarımız çoklu düzene sahiptir. Varsayılan düzeni seçebilir ve her gönderi/sayfa için düzeni belirleyebilirsin.

Sorumlu tasarım

Temalarımız duyarlıdır ve iPad, iPhone, Android veya herhangi bir Windows Phone için farklı ekran boyutlarına göre optimize edildi.

SEO Dostu

Temamız, kullanıcılar tarafından alakalı terimleri aramak ve web sitesinde üst sıralarda yer almak için kolayca keşfedilebilecek web sayfalarına ve içeriklere göre optimize edildi.

demolar
demolar

DEMO KURULUMU

Sosyal Medya Entegre

Temamız Sosyal Medya simgeleri sağlar. Temalarda daha birçok sosyal simge mevcuttur, aynı zamanda bu nedenle sosyal simge seçeneklerinin tükenmesine gerek yok.

wooCommerce Uyumlu

WooCommerce kullanarak ayrıca kolaylıkla kendi e-ticaret mağazanızı oluşturabilirsiniz. Kodlama veya ince ayar gerekmez, sadece ürünlerinizi ekleyin ve gitmeye hazırsınız.

Renk Seçenekler

Temalarımız sonsuz renk seçeneğine sahip. Dahası Renk seçenekleri panelinden logo tasarımınıza uygun herhangi bir renk şemasını seçebilirsin.

Tema Frezya Demo içe aktarma ve Kurulum Mevcut

Bir dakika içinde ayrıca Tek Tıkla Demo içe aktarma eklentilerini kullanarak sitenizi kurabilirsin.

mutlu müşteri

Müşterimizin Mutlu Olmasını İstiyoruz. Ayrıca Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz.

Hata Düzeltmesi

Artı sürüm Eklentisi hızlı düzeltmeler alır. Ücretsiz temalar için destek ve tema güncellemeleri birkaç gün içinde gelir.

[ad_2]
Ücretsiz Php Script indir

About admin

Deli Dolu

Check Also

WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme Free

[ad_1] WP Star v1.1 – White Label WordPress Admin Theme – Dashboard Interface Free Download. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir